Počasie poprad na 10 dní

Pozrieť ponuku zájazdov

Rezervujte si tie najlacnejšie zájazdy s nami

Počasie Poprad, aktuálne počasie a predpoveď - Aktuality.sk Predpoveď počasia Poprad. Pozrite si aktuálne počasie a jeho predpoveď pre nadchádzajúce obdobie pre lokalitu Slovensko. Pocasie.sk | Poprad ~ počasie na 14 dní Poprad - Predpoveď počasia na 14 dní. smer vetra; úhrn zrážok; pravdepodobnosť zrážok; priemerná oblačnosť; relatívna vlhkosť; intenzita UV žiarenia Počasie / predpoveď počasia na 5 dní / počasie vo svete Aktuálne počasie na Slovensku a vo svete. 190 krajín sveta a viac ako 80 000 miest s aktuálnym počasím a predpoveďou na najbližšie dni. Počasie na 15 dní Slovensko Žilina | pocasie.sme.sk Pozrite sa na aktuálnu predpoveď počasia na 15 dní Slovensko Žilina na najbližšie dni. Nájdete tu predpoveď počasia aj pre ďalšie slovenské mestá. SHMÚ.sk - Meteo / Počasie / Hydrológia / Kvalita ovzdušia © 2015 Slovenský hydrometeorologický ústav. Všetky informácie, texty a elektronické obrázky, ktoré obsahuje tento server http://www.shmu.sk sú duševným ... Počasie Vysoké Tatry, aktuálne počasie a predpoveď ... Predpoveď počasia Vysoké Tatry. Pozrite si aktuálne počasie a jeho predpoveď pre nadchádzajúce obdobie pre lokalitu Slovensko. Počasie: Poprad - Aktuálne.sk Dnes: Dnes nás čaká dažďivý deň. Teplota vystúpi v priemere na 19 °C, čo značí príjemné počasie. Juhozápadný vánok bude viať rýchlosťou cca. 4 km/h.

Pocasie.sk | počasie dnes, na zajtra a na 14 dní

Aktuálny stav a debaty o počasí na Slovensku. Počasie Poprad dnes a zajtra - aktuálne počasie ... Počasie Poprad dnes a zajtra. Predpoveď počasia pre Poprad na 10 dní. Predpoveď počasia a aktuálna situácia na Slovensku a vo svete. Počasie Demänovská Dolina - Predpoveď na 7 dní, hodinová ... Meteoinfo.sk - počasie, predpoveď počasia, dlhodobá predpoveď, meteorologické predpovede, analýzy počasia, história počasia, meteorologická komunita ... Počasie |predpoveď počasia na 10 dní, dlhodobá ... Predpoveď počasia pre Slovensko, okolité štáty a letoviská na 10 dní. Počasie na 15 dní Slovensko Poprad | pocasie.sme.sk Pozrite sa na aktuálnu predpoveď počasia na 15 dní Slovensko Poprad na ... (Poprad). Predpoveď na deň. Vietor. Zrážky. Tlak. 4. 7. 2013. Štvrtok. 10 27. SV METEOPROG.SK: Počasie na Slovensku a svete. Predpoved´ počasia Počasie na Slovensku a svete. Presná predpoved´ počasia pre Slovensko. Detailné predpovede počasia na 1-15 dní pre 130 miest Slovenska a 8000 miest sveta. Počasie Bratislava, aktuálne počasie a predpoveď ... Predpoveď počasia Bratislava. Pozrite si aktuálne počasie a jeho predpoveď pre nadchádzajúce obdobie pre lokalitu Slovensko.

Pocasie.sk | Poprad ~ predpoveď počasia na 14 dní

Počasie teraz - Poprad / Tatry ... Poprad - Predpoveď počasia na 14 dní. hodinová ... severovýchodný vietor 10 km/h, predpokladaný úhrn zrážok 0,9 mm.

předpověď počasí itálie kalábrie jednodňové zájazdy turancar